Wykonywanie usług prawniczych…

      Możliwość komentowania Wykonywanie usług prawniczych… została wyłączona

Zamówienia publiczne Poznań są niezbadaną kategorią dla wszystkich, którym zagadnienia prawne są obce. W takim przypadku pomóc może nasza Kancelaria Prawna Poznań – świadczenie przez nią usług na wysokim poziomie, pomocne jest w każdej sprawie. Nie tylko zamówienia publiczne będą bardzo skomplikowaną kategorią, z którą nasza kancelaria musi się co dnia borykać – im bardziej skomplikowana sprawa, tym lepiej.

Zespół specjalistów naszej Kancelarii ukierunkowany na dobro naszych klientów, co sprawia, że nasza firma jest jedną z najbardziej zaufanych firm prawniczych na rynku.

Obsługa przedsiębiorców w zakresie zamówień publicznych będzie skupiała na sobie wiele zadań, a do podstawowych będą należeć:

1) Rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących udzielania zamówienia. Jako tryby podstawowe określa się znane wszystkim przetargi określone i nieokreślone. Pozostałe tryby, to: negocjacja z ogłoszeniem i bez, dialog konkurencyjny, zamówienie z wolnej ręki, zapytanie o cenę oraz licytacja elektroniczna.

2) Zawarcie umowy o zamówienie publiczne. Koniecznym jest, aby stosowane były umowy cywilno-prawne, do których stosowane są zasady Kodeksu Cywilnego. Umowę zawiera najczęściej na czas określony, nie przekraczający 4 lat.

3) Ostatnią koniecznością będzie wybór odpowiedniego wykonawcy pracy, na którą zawarty jest przetarg.